İstanbul’dan Antakya’ya kadar uzanan bir aşk masalı; Kalp Yarası!

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizi, iki düşman ailenin savaşı arasında aşklarına sahip çıkmaya çalışan Ferit ve Ayşe’nin masal kahramanlarını kıskandıracak aşkını konu ediniyor!

Ayşe, İstanbul’da aynı anda 2-3 işte birden çalışan, kendi halinde, kimsesiz bir kadındır. Hayatın hep zor kısmını görmüş, çocuk yaşlarından bu yana hep tek başına ayakta kalmayı başarmış bir insan. Aşka ve kadere inanmayan Ayşe basit bir araba kazasının hayatını sonsuza kadar değiştirebileceğini nereden bilebilirdi ki?

Ferit, Antakya’lı bir ailenin küçük ama gözde çocuğu. Ağzında altın kaşıkla doğanlardan derler ya hani, Ferit Sancakzade de o insanlardan işte. Hayatı doğduğu andan itibaren annesi Azade Hanım tarafından planlanmış olan Ferit, görkemli bir düğünle evlenmeye hazırlanmaktaydı; ta ki düğünden 3 gün öncesine kadar…Ferit en yakın arkadaşı Yaman ve nişanlısının birlikte olduğunu öğrendiği anda çok sevdiği Antakya’sından İstanbul’a giderken kalbinin diğer yarısını bulacağını nereden bilebilirdi , değil mi?

“Güzel şeyler birden bire olur…” Ayşe, Ferit’in dünyasına ve kalbine bir bomba misali düşerken hayat onlara şöyle fısıldadı: DAHA YENİ BAŞLIYORUZ…

 

Ayşe ve Ferit birbirlerine aşık oldular ancak sınanmayan aşk, aşk değildir! Önlerinde yüzlerce engel ve engebe var. Bu masalın sonunda ya kötüler ya da iyiler kazanacak ama ben aşkın kazanacağına inanıyorum.

Ayşe ve Ferit’in aşk masalına her hafta konuk olmaya devam edeceğiz…

 

KALP YARASI 20. BÖLÜM YORUMU

KALP YARASI.21 BÖLÜM YORUMU 

KALP YARASI 22.BÖLÜM

KALP YARASI 23. BÖLÜM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s