Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in oynadığı dizi, birbirlerini deli gibi seven bir çiftin boşanmalarının ardından birbirlerinden intikam almalarını konu edinen eğlenceli bir romantik komedi.

2 yıl önce çeşitli sebeplerle yolları ayrılan Ozan ve Esra’nın yolları tesadüfen yeniden birleşir. Tarafların kendilerince çok haklı sebeplerden dolayı birbirlerine bitmek tükenmek bilmeyen bir öfkeleri ve tabii ki aradan geçen yıllara rağmen bitmemiş ve hatta günden güne büyüttükleri bir de aşkları vardır.

Birbirlerini anlamakta uzun süre zorluk yaşayan eski aşıklar yeniden bir araya gelebilecek mi?

Bir tarafta hayatının tüm sorumluluğunu üstüne alan, her zorlukla tek başına mücadele eden, aciz duruma düştüğünü söylemektense kendini öldürecek kadar gururlu Esra; diğer yanda tüm hayatını çalışarak geçirmiş, gözü işinden başka bir şey görmemiş, eşine ve ailesine rahat bir hayat kurmaya çalışırken onları ne kadar yalnız bıraktığını dahi yıllar sonra fark etmiş ancak sevgisine karşılık bulamadığını sandığı için sürekli öfkeli olan Ozan !

Birbirlerine deli gibi aşık Ozan ve Esra’nın önünde çok büyük engeller yok ama birileri sürekli yollarına taş koymaya yeminli gibi görünüyor!

Özellikle Çağla ve Çınar kardeşlerin varlıkları büyük aşkın vuslatının en büyük engeli oldu..

Herkes aşk için mücadele ederken bir taraf zafere giden yolda her şey mubah derken diğer taraf kendisiyle beraber sevdiklerini de düşünmek zorunda ve bu sebeple de eski aşıklar ne yapsalar da bir türlü bir araya gelemiyor!

Peki bu hikayenin sonu nasıl bitecek?

Aşk mı kazanacak yoksa yine kötüler mi zafere ulaşacak, hep birlikte göreceğiz!

BÖLÜM ANALİZLERİMİZ:

Aşk Mantık İntikam 21.Bölüm Yorumu!

Aşk Mantık İntikam 22.Bölüm Yorumu! 

AŞK MANTIK İNTİKAM 23.BÖLÜM YORUMU

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s